Tajemnice andrzejkowego wróżenia


Może być tak, że nawet po latach nie uda się Wam zgrać i różnice dalej będą wychodzić. Tak więc sama oceń czy jest sens tkwić w Tym związku.

Trafiłaś na osobę, którą jest Twoją pokrewną duszą. Jesteście ze sobą doskonale zgrani, jeśli niczego nie zepsujecie uda Wam się stworzyć długotrwały związek. Macie podobne ambicje, charakter, to że czasem się pokłócicie, to dobrze, gdyż czasem jest to potrzebne dla rozładowania emocji. Umiecie cieszyć się życiem, bądźcie szczęśliwi że trafiliście na siebie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Wieża położenie normalne

Niestety, ale Wasz związek nie ma przyszłości. Macie inne charaktery, nie pasujecie po prostu do siebie. Z czasem wyjdzie, iż partner jest zaborczy, chce żebyś się mu całkowicie przyporządkowała. Ty jednak też potrafisz postawić na swoim, i uważasz że związek powinien polegać na sztuce kompromisu. Tak więc nie dojdziecie ze sobą do ładu, lepiej to zakończyć jak najwcześniej.

Z jednej strony widzisz, że Wasz związek nie wygląda tak jak powinien, z drugiej cały czas ciągnie Cię do partnera. Na dłuższą metę to jednak nie będzie mieć sensu. Między Wami dojdzie do ogromnej różnicy zdań, wynikającej z odmiennych charakterów, ambicji. W końcu zdasz sobie sprawę, że należy szukać osoby z którą będziesz się zgadzała, i z którą nie będziesz się bezustannie kłócić.

Niestety, ale ciężko będzie przetrwać Wam próbę czasu. Twój chłopak jest konserwatystą, ciężko będzie Ci nakłonić go do zmiany zachowania. Nie pasujecie tak naprawdę do siebie. Macie odmienne charaktery, myśli, pragnienia. Zakończ więc ten związek, im dłużej będziesz w nim tkwić, tym gorzej zarówno dla Ciebie jak i dla niego.Mężczyzna o którego pytasz, jest „do tańca i do różańca”. Praktyczny i romantyczny, energiczny i komunikatywny, stanowi ucieleśnienie marzeń o kimś mocnym, przyjacielu, kochanku w jednym. Dobrze dogaduje się z ludźmi. Nie najgorzej również troszczy się o siebie. Tak naprawdę jesteście ze sobą zgrani, a z czasem będzie jeszcze lepiej. Oczywiście nigdy nie ma dwóch takich samych ludzi, aczkolwiek różnice między Wami są naprawdę mało znaczące. Więcej o wróżbach znajdziesz na portalu ezowymiar.pl

Obydwaj cenicie w życiu podobne wartości, macie podobne plany i marzenia, tak więc do siebie pasujecie, pomimo tego że nieraz zdarzało się Wam pokłócić z powodu różnicy zdań na jakiś temat. Takie kłótnie zdarzają się jednak w każdym związku, nie jesteście więc tu wyjątkowi. Generalnie dobrze że trafiliście na siebie, jesteście sobie pisani, tak więc starajcie się jak najbardziej dbać o Wasze relacje.

Informacje

Dodany: 2017-11-01
Kategoria: Wróżby

Tagi dla artykułu

dobra wróżka, horoskop chiński, wróżbiarstwo, wróżki

Komentarze: 13


 • noavatar.png
  Mitzie
  Dodany: 2017-11-02

  szałowy wpisik

 • noavatar.png
  Darius
  Dodany: 2017-11-06

  Zafascynowało miażdży niesamowicie

 • noavatar.png
  Terrell
  Dodany: 2017-11-06

  porywająco zdefiniowane

 • noavatar.png
  Gretta
  Dodany: 2017-11-19

  mierzysz geniusz drukowany

 • noavatar.png
  Harold
  Dodany: 2017-11-20

  Zajmująco napisane

 • noavatar.png
  Naida
  Dodany: 2017-11-24

  bede tędy prześladować albowiem ekstra notujesz

 • noavatar.png
  Carroll
  Dodany: 2017-11-25

  traktujesz imponującego bloga

 • noavatar.png
  Jermaine
  Dodany: 2017-11-25

  posiadasz zaciekawić tematem

 • noavatar.png
  Pearlene
  Dodany: 2017-11-25

  Konkretnie wymyślne

 • noavatar.png
  Rayna
  Dodany: 2017-11-25

  po chłopsku pochlebny wpisik

 • noavatar.png
  Stormy
  Dodany: 2017-11-25

  istnieję na faktycznie

 • noavatar.png
  Bernita
  Dodany: 2017-11-25

  blog fundamentalna kasta

 • noavatar.png
  Mitchell
  Dodany: 2017-11-25

  az pieszczotliwie poczytać

Copyright © 2017 wiarygodna Wróżka